Jelentkezés az Anne Frank kiállításra

A kiállítás látogatható: 2016. október 6-20-ig, hétköznap 8-16 óráig.

Kérjük, amennyiben megoldható, előre jelezzék látogatásukat!

Ha olyan időpontot választana, ami már ,,foglalt'', akkor kérjük vegye fel a kapcsolatot kapcsolattartónkkal.

Információ, kapcsolat:

Dr. Garam Ágnes igh. (garama@apaczai.elte.hu)
Hubai Katalin szervező (catuska@gmail.com)
titkar@apaczai.elte.hu / 0612670311

Naptár

Október 6. Október 7. Október 10. Október 11. Október 12. Október 13. Október 14. Október 15. Október 17. Október 18. Október 19. Október 20.

Október 6.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00Pető Katalin13elmentveWard Mária Iskola Jákri Petra Gyenese Zsófi
09:00
 
 
10:00
 
 
11:00Korda Eszter14elmentveVeres Pálné Gimnázium Komjáthy Lili Bekker Zsófi
12:00
 
 
13:00Tapazdi Judit28elmentvePetőfi Sándor Gimnázium Bezerédi Bendegúz Sajósi Márton
14:00Parancs Anna31elmentve Mátyás-Péter Tamás Mátyás-Péter Tamás
15:00
 
 

Október 7.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00HORVÀTH KORNÈLIA 11.a17elmentveApàczai Szikszay Nóra Bezerédi Bendegúz
09:00
 
 
10:00
 
 
11:00Pető Katalin22elmentveWard Mária Iskola Tóth Eszter Kirchner Petra
12:00
 
 
13:00Menyhárt Sándor,Szász Edina25elmentveKőbányai Szent László Általános Iskola Barna Vera Kaltenecker Bálint
14:00
 
 
15:00
 
 

Október 10.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00
 
 
09:00HORVÀTH KORNÈLIA 11.a17elmentveApàczai Kaltenecker Bálint Béres Adél
10:00
 
 
11:00
 
 
12:00
 
 
13:00
 
 
14:0010. C Szilágyi Barna33elmentveELTE Apáczai Csere János gyakorló Gimnázium Tóth Eszter Kirchner Petra
15:00
 
 

Október 11.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00
 
 
09:00Pető Katalin23elmentveWard Mária Iskola Oláh Bálint Sajósi Márton
10:00
 
 
11:00
 
 
12:00Pető Katalin8elmentveWard Tóth Eszter Kirchner Petra
13:00Nagy-Varga Zsolt32elmentveELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Bekker Zsófi Komjáthy Lili
14:0011.b Antal Zoltán33elmentveELTE Apáczai Horváth Lili Vatai Dalma
15:00
 
 

Október 12.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:0010. D Hubai Kata33elmentveELTE Apáczai Csere János Gimnázium Ozoróczy Ákos Kirchner Petra
09:00
 
 
10:00
 
 
11:00Parancs Anna31elmentveELTE Apáczai Mátyás-Péter Tamás Varga András
12:00
 
 
13:00Pásti Ildikó20elmentveÚjpesti Bródy Imre Gimnázium Döndö Csilla Mátyás-Péter Tamás
14:0011.e Gombosné Hegedüs Andrea28elmentveVeres Pálné Gimnázium Renner Anna Bezerédi Bendegúz
15:00Pető Katalin20elmentveWard Mária Iskola Barna Vera Varga András
16:00Herczeghné Kozma Andrea10elmentveAKG Gyenese Zsófi Jákri Petra

Október 13.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00Pető Katalin13elmentveWard Mária Iskola Ozoróczy Ákos Sajósi Márton
09:00Minich Eszter15elmentveELTE Apáczai Kaltenecker Bálint Komjáthy Lili
10:00Minich Eszter17elmentveELTE Apáczai Szikszay Nóra Kaltenecker Bálint
11:00Gál Ildikó30elmentveELTE Apáczai Nagy Csenge Alexandra Döndö Csilla
12:00
 
 
13:00Gerencsérné H.Krisztina35elmentveToldy Ferenc Gimnázium Béres Adél Bekker Zsófi
14:00Pető Katalin24elmentveWard Mária Iskola Békés Anna Komjáthy Lili
15:00
 
 

Október 14.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00HORVÀTH KORNÈLIA 11.a16elmentveApàczai Szikszay Nóra Vatai Dalma
09:00
 
 
10:00Basa István (8.C)32elmentveELTE Apáczai Nagy Csenge Alexandra Döndö Csilla
11:00Zimai Nóra3elmentve Döndö Csilla Béres Adél
12:00Pető Katalin20elmentveWard Mária Gimnázium Nagy Csenge Alexandra Döndö Csilla
13:00
 
 
14:00Bulinszky Marianna16elmentveVárosmajori Gimnázium Varga András Horváth Lili
15:00
 
 

Október 15.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
09:00Kladácsné Niczki Mária13elmentveBGSZC Katona József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Felnőttoktatási Gimnáziuma Békés Anna Bekker Zsófi
10:00Szántóné Horváth Magdolna17elmentveBGSZC Katona József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Felnőttoktatási Gimnáziuma Béres Adél Komjáthy Lili
11:00

Október 17.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00N. Hodula Andrea30elmentveVárosmajori Gimnázium Varga András Döndö Csilla
09:00Tillmann Mónika (7. D)35elmentve ELTE Apáczai Nagy Csenge Alexandra Oláh Bálint
10:00
 
 
11:00
 
 
12:00Englertné Földes Andrea32elmentve Bezerédi Bendegúz Sajósi Márton
13:00Nyíri Dóra 9.A37elmentveTestnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium Béres Adél Bekker Zsófi
14:00Czédulás Katalin 10.B34elmentve Békés Anna Kaltenecker Bálint
15:00Zrínyiné Kósa Ágnes 10. DN.21elmentveÚjpesti Bródy Imre Gimnázium és Általános Iskola Oláh Bálint Szikszay Nóra

Október 18.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00
 
 
09:00dr. Komáromi Mária19elmentveBGSZC Katona József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Felnőttoktatási Gimnáziuma Tóth Eszter Kirchner Petra
10:00Kokh Csabáné19elmentve BGSZC Katona József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Felnőttoktatási Gimnáziuma Gyenese Zsófi Jákri Petra
11:00Gyertyán Attila31elmentve Bekker Zsófi Kaltenecker Bálint
12:00Salga Imre32elmentve Barna Vera Nagy Csenge Alexandra
13:00Lindner ZSuzsa29elmentveII. kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Gimnázium Varga András Oláh Bálint
14:00Pető Katalin20elmentveWard Mária Iskola Vatai Dalma Szikszay Nóra
15:007.b Szerticsné Pinczés Mária36elmentveSzigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium Tóth Eszter Kirchner Petra

Október 19.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00Bagdi Ágnes30elmentve Döndö Csilla Nagy Csenge Alexandra
09:00Imre Szilvia30elmentve Varga András Ozoróczy Ákos
10:00
Varga András
 
11:00Hunya Miklós32elmentveTestnevelési Egyetem Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium Döndö Csilla Nagy Csenge Alexandra
12:00Szabó-Béres Lilla26elmentveBudapest II. kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Gimnázium Békés Anna Béres Adél
13:00Pappné Fábián Ágnes, Petró Zsuzsa46elmentveKőbányai Szent László Általános Iskola Vatai Dalma Horváth Lili
14:00Korda Eszter29elmentveVeres Pálné Gimnázium Bezerédi Bendegúz Renner Anna
15:00Korda Eszter29elmentveVeres Pálné Gimnázium Bezerédi Bendegúz Renner Anna

Október 20.

IdőpontCsoport (vezető) neveLétszámElérhetőségIskolaVezetőVezető
08:00
 
 
09:00Sztehlo Gábor Evangélikus Ált. Isk.30elmentve Béres Adél Komjáthy Lili
10:00Apáczai 11.d, Börzsönyi/Pető34elmentve
 
 
11:00
 
 
12:00Kállay Katalin10elmentveBródy Imre Gimnázium Szikszay Nóra Nagy Csenge Alexandra
13:00Englertné Földes Andrea32elmentveBCGSZ Varga István Közgazdasági, Kereskedelmi Szakgimnázium és Szakközépiskola Bekker Zsófi Komjáthy Lili
14:00Sparing Ildikó, 10.A33elmentve Kulcsár Dorottya Kulcsár Dorottya
15:00Péter Dávid 30elmentveEötvös József Gimnázium Szikszay Nóra Döndö Csilla